شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت

این صفحه شامل شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت (“روزپرتال”، “RoozPortal” یا “Roozportal.com”) می‌باشد.

شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت

تمامی افرادی که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم  که از محتوای وبسایت RoozPortal و یا از محتوا و سرویس (های) ارائه شده توسط این وبسایت استفاده می‌کنند، باید شرایط زیر را به صورت کامل بپذیرند:

تغییر شرایط استفاده

محتوای این صفحه و شرایط و ضوابط استفاده از وبسایت ممکن است در هر زمانی بدون اطلاع به کاربران تغییر کند. تمامی تغییرات اعمال شده در این صفحه قابل مشاهده خواهند بود. شما متعهد به تجدید نظرهاى داده شده هستید؛ بنابرین طی بازه‌های زمانی مختلف، از این صفحه بازدید نمایید تا از شرایط و ضوابط تازه و تجدید نظرهای ارائه شده مطلع شوید.

دسترسی به وبسایت

خدمات و محتوای این وبسایت به جز در مواردی خاص به صورت کامل رایگان بوده و در دسترس همه عموم قرار دارد. بنابراین درصورت عدم دسترسی به این وبسایت به هر دلیلی یا قطع خدمات و مسدود شدن محتوای وبسایت، ما هیچ گونه مسئولیتی را قبول نخواهیم کرد.

رفع مسئولیت

اگرچه محتوای این وبسایت بسیار قابل اعتماد است، با این حال، ما ضمانت نمی‌کنیم که این وبسایت و محتوای آن، بدون اشکال و خطا باشد. بنابراین در استفاده از محتوای آن هیچ گونه مسئولیتی در هیچ موردی را قبول نخواهیم کرد. این شرایط در جواب دیدگاه‌ها و سوالات کاربران نیز صدق می‌کند.

تمامی مطالب منتشر شده در سایت فقط و فقط برای افزایش سطح آگاهی بوده و هرگونه استفاده از مطالب و مقاله‌های سایت، مرور آن‌ها و معرفی آن به دیگران با مسئولیت شخصی خودتان انجام گرفته و این سایت هیچ گونه مسئولیت و تعهدی در قبال هرگونه صدمات وارد شده به هر صورتی از جمله سوء استفاده‌ها نداشته و خود شخص استفاده کننده همه مسئولیت آن را بر عهده دارد. همچنین تمامی لینک‌های خارجی داده شده تنها برای اطلاع رسانی بوده و این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی را درقبال محتوای آن‌ها ندارد.

مالکیت حقوق

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت و محتوای آن از جمله حقوق کپی رایت نزد ما محفوظ است. هیچ یک از محتوای ما کپی برداری از منابع داخلی و فارسی نبوده و اکثر محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید شده اند. در مواقعی که از منابع (مانند تصاویر) خارجی استفاده شود، به طور حتم منبع آن ذکر خواهد شد. البته ممکن است قسمت خاصی از متن، ترجمه شده‌ی منابع خارجی باشد و به دلیل این که تنها بخش محدودی ترجمه می‌شود، در صورت لزوم منبع آن نیز ذکر خواهد شد. همچنین ممکن است از قسمت‌هایی از منابع دارای مجوز آزاد مثل ویکی‌پدیا نیز ترجمه یا به صورت مستقیم، گذاشته شود.

به دلیل آن که محتوای موجود به صورت اختصاصی تولید می‌شوند، کپی برداری از آن با ذکر آدرس وبسایت (https://www.roozportal.com/) و نام نویسنده بلامانع است. همچنین استفاده غیر شخصی ویا تجاری از محتوای وبسایت نیز درصورت عدم داشتن اجازه کافی (کسب اجازه از مدیر وبسایت از طریق فرم تماس با ما)، ممنوع است. در غیر این صورت ما این اجازه را به خود می‌دهیم تا از فرد و وبسایت کپی کننده شکایت کرده و یا وبسایت خاطی را از لیست نتایج موتورهای جستجوگر معروف از جمله گوگل و بینگ حذف نمائیم.

موارد دیگر

استفاده از سایت به هر روشی اعم از “page-scrape” , “robot” , “spider” یا سایر ابزارهای اتوماتیک، برنامه، الگوریتم یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وبسایت Roozportal جهت استفاده یا صدمه یا قصد ایجاد ضرر به وبسایت Roozportal یا اضرار غیر، ممنوع می‌باشد.
به‌کارگیری هر روشی برای فراگیری ساختار وبسایت Roozportal یا تلاش برای کسب اجزا، اسناد یا اطلاعات وبسایت ممنوع می‌باشد.
دسترسی غیرمجاز به هر یک از قسمت‌ها یا مشخصات وبسایت Roozportal یا  اطلاعات کاربران آن یا سایر سرویس‌های ارائه‌شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش‌های غیرمجاز ممنوع و وبسایت Roozportal پیگیری جدی از طریق مراجع قضایی ذی‌صلاح را حق خود می‌داند.

حریم شخصی افراد

هیچ یک از اطلاعات وارد شده حساس در این وبسایت (از جمله ایمیل‌ها، شماره تلفن و موبایل‌ها و سایر موارد) منتشر نخواهد شد و به صورت کامل نزد ما محفوظ خواهند ماند. برخی از اطلاعات پایه‌ای شما مانند آدرس IP توسط سرویس‌های آمارگیری (ازجمله Google Analytics) جمع آوری خواهند شد که فقط و فقط با هدف افزایش رضایت کاربران از این وبسایت مورد استفاده قرار خواهند گرفت. اطلاعات غیرحساس مانند نام، نام خانوادگی ممکن است در قسمت‌های مختلف سایت از جمله قسمت نظرات به صورت عمومی نشان داده شوند.

توجه کنید که پاسخ دادن به نظرات و کامنت‌ها بازدیدکنندگان وظیفه من نبوده ولی تا حدامکان به همه نظرات و سوالات جواب داده خواهد شد.