درباره ما

هدف

با توجه به گسترش روز افزون پرتال ها در فضای اینترنت و همچنین گستردگی منابع خبری و اطلاعاتی، سایت روز پرتال با هدف دسترسی آسان و سریع به منابع و پرتال های کاربردی در بخشهای مختلف خبری، اجتماعی، و دولتی و… در حوزه داخلی و خارجی راه اندازی شده است.

این وبسایت در کنار گردآوری مجموعه ای از وبسایت های کاربردی داخلی و خارجی، امکاناتی را در نظر گرفته است تا کاربران در کنار زندگی پر مشغله روزانه خود بتوانند به اخبار لحظه ای و همچنین اخبار و مطالب برگزیده روز نیز دسترسی داشته باشند.

آیا روز پرتال بر روی همه تجهیزات قابل دسترسی می باشد؟

از آنجا که تلفن های هوشمند بخشی از زندگی امروزه میباشند، در طراحی این وبسایت این مهم در نظر گرفته شده است که مطالب مندرج در روزپرتال بر روی تمامی وسایل ارتباطی از جمله تبلت و تلفن های هوشمند نیز قابل دسترس باشد.

تیم روزپرتال

روز پرتال، متشکل از افراد تحصیلکرده میباشد که در حوزه های مختلف دارای تجربه می باشند و به صورت تمام وقت و یا پاره وقت این وبسایت را در جمع آوری مطالب مربوط کمک مینمایند.

نظر به تنوع سلایق کاربران عزیز، سعی شده است که بخشهای متعددی اعم از اقتصادی ، علمی ، سیاسی ، ورزشی و…. در این وبسایت تحت پوشش قرار بگیرد. در راستای بهبود روز افزون خدمات این وبسایت که جهت راحتی کاربران عزیز طراحی شده است، منتظر نظرات و پیشنهادات شما دوستان عزیز برای بهینه سازی هرچه بیشتر این وبسایت هستیم.